2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 24 kwietnia 2024

Rekruter-Specjalista ds. rekrutacji

Wynagrodzenie

4 242 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma FES.PL Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się podmiotem na rynku usług outsourcingu i pracy tymczasowej. Naszą firmę tworzą ludzie kreatywni i pełni pasji. Współpracujemy z firmami, które cechuje różnorodność pod względem wielkości oraz kapitału. Wieloletnie doświadczenie i praktyka sprawia, że skutecznie wspieramy naszych kontrahentów w terminowej realizacji zleceń.

Oferujemy:

-Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku.

-Atrakcyjny system wynagrodzenia — podstawa + premie.

-Praca w biurze od poniedziałku do piątku od 08:00-16:00.

-Praca w milej atmosferze i w zgranym zespole

-Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon,kawa, herbata.

Oczekujemy od kandydata:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 6 miesięcy

-Bardzo dobrej znajomości j.ukraińskiego, j.rosyjskiego.

-Kreatywności i otwartości na wyzwania, orientacji na cele.

-Umiejętności posługiwania się pakietem MS Office.

-Wysokiej motywacji, dobrej organizacji i samodzielności.

-Odpowiedzialności, skrupulatności, zdecydowania w działaniu

- Umiejętności pracy w zespole

- Wysokiej kultury osobistej

Zakres Zadań:

-Aktywne i efektywne poszukiwanie pracowników ze Wschodu.

-Kompleksowe przeprowadzanie procesów rekrutacji, selekcja kandydatów.

-Poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów.

-Tworzenie, publikacja i promowanie ogłoszeń.

-Budowanie bazy kandydatów, pośredników.

-Współpraca z działem administracji i koordynacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Aplikacje bez CV nie będą rozpatrywane.

biuro(malpa)fespl.org

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez FES.PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łódzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FES.PL Sp. z o.o. moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 1 roku od daty przesłania niniejszego dokumentu na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest FES.PL z siedzibą w Łodzi przy ul. Piotrkowska 249/251 budynek B. lok.B-15, 90-456 Łódź. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 872653554