2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Mazowieckie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Warszawa
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Bielany
Dodane 12 kwietnia 2024

Rejestratorka Stomatologiczna

Wynagrodzenie

35 - 39 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

OPIS Przychodnia Duodent ul. ARKUSZOWEJ 63 w WARSZAWIE zatrudni do pracy w recepcji. Praca wtorek rano, środa, czwartek popołudnie. Wymagana znajomość obsługi kasy fiskalnej, terminala, oraz Pakietu Office. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Obowiązki na stanowisku pracy:

czynna obsługa pacjentów w przychodni (umawianie, przekładanie wizyt);

rozliczanie wizyt pacjentów;

wprowadzanie informacji do dokumentacji medycznej (digitalizacja karty pacjentów) obsługa kasy fiskalnej oraz terminala, obsługa urządzeń biurowych i pakietu Office.

Oczekiwania:

dyspozycyjność; sumienność, odpowiedzialność, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;

umiejętność pracy z Pacjentem, łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

wykształcenie minimum średnie;

doświadczenie mile widziane.

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie;

premie uzależnione od stażu;

możliwość dostosowania grafiku do własnych potrzeb;

zniżki pracownicze; zniżki na badania lekarskie u naszych kontrahentów;

karty MultiSport;

możliwości dalszego rozwoju;

miłą i przyjemną atmosferę w miejscu pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą w Przychodni Stomatologicznej Duodent, wyślij swoje CV w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 911240658