2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Śląskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Katowice
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Załęska Hałda-Brynów cz. Zach.
Dodane 09 kwietnia 2024

Rejestratorka Medyczna z językiem rosyjskim Klinika Bocian

Lokalizacja

Katowice, Załęska Hałda-Brynów cz. Zach.

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Klinika Bocian należy do wiodących ośrodków zajmujących się leczeniem niepłodności w Polsce. Nasza pozycja poparta jest bardzo wysoką skutecznością leczenia oraz systematycznie rosnącą liczbą pacjentów, również przyjeżdżających do nas z zagranicy. Oferujemy kompleksową diagnostykę i leczenie kobiecej oraz męskiej niepłodności z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych technologii medycyny rozrodu, w tym zapłodnienia in vitro. Realizujemy liczne usługi z zakresu ginekologii i położnictwa. Zapewniamy pacjentom opiekę wysoko wykwalifikowanego personelu, dbamy przy tym o najlepszy standard obsługi. Prowadzimy intensywną działalność w kraju i na arenie międzynarodowej. Jesteśmy także aktywni w mediach społecznościowych. Zachęcamy do odwiedzenia naszych profili na Facebook’u, YouTube i Instagramie.

Opis stanowiska:

  • asystowanie lekarzowi podczas konsultacji lekarskich i tłumaczenia z j. rosyjskiego na j. polski i z j. polskiego na j. rosyjski

  • przygotowywanie i archiwizowanie kart pacjentów

  • uzyskiwanie od pacjentów zgód na leczenie

  • pilnowanie porządku w dokumentacji medycznej

  • skanowanie wyników badań oraz umieszczanie ich w dokumentacji medycznej

  • praca w systemie informatycznym

  • współpraca z personelem medycznym

  • budowanie pozytywnego wizerunku Kliniki

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość j. rosyjskiego/ukraińskiego oraz j. polskiego

  • mile widziany ukończony kurs zawodowy - rejestratorka medyczna

  • doświadczenie w pracy o zbliżonym charakterze będzie stanowiło dodatkowy atut

  • umiejętność obsługi komputera

  • rozwinięte umiejętności interpersonalne, optymistyczne usposobienie i wysoka orientacja na pacjenta

  • doskonała organizacja pracy, dokładność i samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w systemie dwuzmianowym

  • profesjonalne wdrożenie oraz wsparcie na dalszych etapach współpracy

  • możliwość współpracy z doświadczonym i sympatycznym zespołem

  • udział w pełnych atrakcji spotkaniach integracyjnych oraz lokalnych inicjatywach (m.in. spływy kajakowe, spotkania świąteczne itp.)

  • możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kompetencje

  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa MultiSport, polisa na życie)

Śląskie

Śląskie, Katowice, Załęska Hałda-Brynów cz. Zach.
ID: 900544427