2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Dolnośląskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Wrocław
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Śródmieście
Dodane 22 maja 2024

REJESTRATORKA MEDYCZNA w Klinice Stomatologicznej Wrocław Północ

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Klinika Stomatologiczna Dental Med Marcin Graboń

Stanowisko: Rejestratorka medyczna

Miejsce Pracy: Wrocław, ul. Żmigrodzka 83/105

Rodzaj Zatrudnienia: Umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: pełen etat

 Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • obsługę pacjenta w placówce, w tym przyjmowanie wpłat,

  • telefoniczną oraz mailową obsługę pacjentów,

  • udzielanie informacji o oferowanych usługach,

  • wykonywanie rozliczeń finansowych(tworzenie finansowych raportów dobowych),

  • dbanie o wizerunek kliniki,

  • dbanie o ład i porządek w dokumentacji medycznej,

  • dbanie o porządek rejestracji,

  • dbanie o bezpieczeństwo i poufność danych osobowych pacjentów,

  • współpracę z lekarzami w placówce,

  • inne zadania zlecone.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny),

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (w zakresie godzin 8-20),

  • umiejętność zarządzania pracą własną i dobra organizacja czasu pracy,

  • komunikatywność, kultura osobista, empatia, dokładność,

  • umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • łatwość uczenia się i przyswajania nowych umiejętności,

  • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych oraz biegłość pracy w programach biurowych (pakietMSOffice),

  • znajomość obsługi oprogramowania do zarządzania placówką medyczną Felg Dent będzie dodatkowym atutem,

  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala.

Prosimy o dodanie poniższego oświadczenia do CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady(UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(RODO).

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 920048268