2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Wielkopolskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Poznań
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Szczepankowo
Dodane 10 kwietnia 2024

Rejestratorka medyczna - Szpital św. Wojciecha

Lokalizacja

Poznań, Szczepankowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Szpital św. Wojciecha w Poznaniu poszukuje do swojego Zespołu Rejestratorki medycznej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - mile widziane,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Excel, Word),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - mile widziane,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane,

  • wysoka kultura osobista w kontaktach z pacjentami,

  • obycie z „trudnym” klientem,

  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne,

  • umiejętność pracy w zespole oraz w sytuacjach stresowych.

Zadania:

  • telefoniczne i bezpośrednie umawianie wizyt pacjentów,

  • rejestracja pacjenta przed wizytą,

  • udzielanie informacji o świadczonych usługach,

  • obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie płatności, wystawianie faktur,

  • generowanie raportów,

  • współpraca z personelem medycznym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość szkoleń i warsztaty,

  • system kafeteryjny MyBenefit.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Szczepankowo
ID: 825669143