2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Mazowieckie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Warszawa
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Praga-Południe
Dodane 04 kwietnia 2024

Rejestratorka medyczna Saska Kępa 1/2 etatu

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Klinika stomatologiczna Provital Saska Kępa, poszukuje do współpracy rejestratorki medycznej z doświadczeniem. Praca na pół etatu, okres próbny 3 miesiące umowa zlecenie, po okresie próbnym forma zatrudnienia do uzgodnienia.

Zakres obowiązków:

  • rejestracja pacjentów, obsługa osobista oraz telefoniczna pacjentów, wypełnianie dokumentacji papierowej i elektronicznej

  • obsługa bieżących czynności biurowych

  • rozliczanie usług medycznych oraz prowadzenie raportów kasowych

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz czystości miejsca pracy

  • Komunikację i prawidłowy przepływ informacji między pracownikami/ pracowniami/ lekarzami/ asystentkami/ technikami

    Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie

  • bardzo dobra obsługa komputera oraz urządzeń biurowych

  • dyspozycyjność

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność radzenia sobie w stresowych sytuacjach

  • język angielski w stopniu komunikatywnym

  • mile widziana znajomość programu Medicus/Prodentis

    Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • umowę zlecenie na okres 3 miesięcy (po tym okresie do uzgodnienia)

  • pracę zmianową

  • możliwa praca w 1 sobotę w miesiącu

  • zniżkę pracowniczą na leczenie

  • kartę multisport (po okresie próbnym)

  • stabilne zatrudnienie w firmie o dobrej kondycji finansowej bonusy i premie za dobrą pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez portal OLX.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie do składanych aplikacji formuły: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 800853152