2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Mokotów
Dodane 27 maja 2024

Rejestratorka medyczna, Rejestrator medyczny w prywatnej przychodni.

Wynagrodzenie

29 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Wiążesz swoją przyszłość z branżą medyczną?

Chcesz swobodnie operować nomenklaturą kliniczną?

Zależy Ci, aby zgłębić widzę w zakresie rożnych specjalizacji lekarskich?

Dołączając do naszego zespołu to wszystko będzie możliwe.

Nie musisz posiadać doświadczenia w branży medycznej czy w pracy na podobnym stanowisku. Wszystkiego Cię nauczymy. Przez pierwsze tygodnie będziesz pracować pod opieką doświadczonych osób z zespołu.

Typ umowy: Pełen etat. Umowa zlecenie.

Wymagane: Status studenta. Preferowany tryb zaoczny.

Miejsce pracy: Centrum Medyczne Medic House na warszawskim Mokotowie.

Stanowisko: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bezpośrednią obsługę pacjenta w tym rezerwację i rejestrację usług medycznych oraz za wsparcie pracy lekarzy.

Godziny pracy: Praca w systemie zmianowym. W dniach od poniedziałku do piątku w przedziale od 8:00 do 22:00 oraz dodatkowo w wybraną sobotę w godzinach od 8:00 do 14:00.

Wynagrodzenie: od 29,00 zł brutto/godzinę – dla pełnego etatu pracy wynagrodzenie wynosić będzie ok. 4.500,00 zł brutto

Termin rozpoczęcia pracy: czerwiec / lipiec

Twoje zadania:

  • Umawianie pacjentów na wizyty

  • Udzielanie informacji w zakresie wykonywanych usług

  • Bezpośredni, a także telefoniczny i mailowy kontakt z pacjentem

  • Obsługa kasy i drukarki fiskalnej

  • Obsługa aplikacji medycznych

  • Wystawianie faktur i przyjmowanie opłat za wizyty

  • Zapewnienie sprawnego przepływu dokumentów i informacji medycznych

  • Wsparcie pracy lekarzy – przygotowywanie gabinetów do zabiegów

  • Dbanie o czystość stanowiska pracy (codzienne prace porządkowe)

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku wraz z jedną sobotą pracującą w miesiącu

  • Młody i dynamiczny zespół – zawsze pomocny i wspólnie rozwiązujący problemy

  • Świetną atmosferę w pracy

  • Premie świąteczne

  • Celebrowanie urodzin

  • Duże zniżki na wizyty lekarskie oraz badania laboratoryjne dla Ciebie i Twojej rodziny

Czego wymagamy?

  • Zainteresowania branżą medyczną

  • Cierpliwości i empatii

  • Chęci efektywnej współpracy z Pacjentami

  • Dyspozycyjności 4-5 dni w tygodniu oraz dodatkowo w jedną sobotę w miesiącu

  • Dobrej organizacji pracy i skrupulatności

  • Punktualności

  • Bardzo dobrej znajomości języka polskiego

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • Wysokiej kultury osobistej

Prosimy o aplikowanie poprzez formularz olx.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 921152072