2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Dolnośląskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Wrocław
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Krzyki
Dodane 21 kwietnia 2024

Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Klinika stomatologiczna MaxillaDent we Wrocławiu zatrudni osobę na stanowisku rejestratorki medycznej / rejestratora medycznego. Szukamy osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Praca od poniedziałku do piątku, na zmiany.

Forma zatrudnienia do uzgodnienia.

Opis stanowiska:

  • telefoniczna i bezpośrednia obsługa pacjentów,

  • obsługa kasy fiskalnej i terminala, wystawianie faktur,

  • przygotowanie i archiwizowanie dokumentacji medycznej pacjentów,

  • bieżące prace administracyjne,

  • dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania:

  • dyspozycyjność,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku ,

  • swobodna obsługa komputera,

  • bardzo dobra organizacja pracy, staranność, zaangażowanie,

  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • pracę w systemie zmianowym, stały grafik pracy,

  • stabilne warunki współpracy.

CV prosimy kierować wyłącznie przez OLX.

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 913373207