2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Mazowieckie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Warszawa
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Wilanów
Dodane 06 maja 2024

Rejestratorka medyczna/ Rejestrator medyczny

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

VILLA NOVA DENTAL CLINIC

Pragniesz znaleźć zatrudnienie w profesjonalnej i prężnie działającej firmie, dającej realne możliwości rozwoju?

Lubisz kontakt z ludźmi?

Cechuje Cię samodzielność i zaangażowanie w powierzone obowiązki?

Jeśli TAK, to szukamy właśnie Ciebie!

Zakres obowiązków:

Kompleksowa obsługa pacjenta, zarówno bezpośrednia, jak i telefoniczna.

Prowadzenie kalendarza wizyt.

Obsługa płatności.

Właściwa organizacja obiegu informacji.

Wsparcie personelu medycznego w realizacji bieżących zadań.

Nasze oczekiwania:

Zdolności organizacyjne, samodzielność, wielozadaniowość.

Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym.

Wysoka kultura osobista.

Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych.

Co oferujemy:

Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju w prężnie działającej firmie.

Atrakcyjne wynagrodzenie.

Pracę w zgranym, wspierającym zespole.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez: Villa Nova Dental Clinic z siedzibą w Warszawie, ul. Przyczółkowa 219, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 827451836