2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Małopolskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Mszana Dolna
Dodane 22 kwietnia 2024

Rejestratorka Medyczna - MSZANA DOLNA

Wynagrodzenie

5 200 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mszana Dolna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Wielospecjalistyczna Placówka Medyczna zatrudni osobę na stanowisko Rejestratorki Medycznej:

Zakres obowiązków:

  • bezpośrednia obsługa pacjenta

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • zarządzanie obiegiem dokumentacji medycznej w placówce

  • współpraca z lekarzami oraz pozostałym personelem placówki

  • przyjmowanie płatności za usługi medyczne

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera

  • pogodne usposobienie

  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży usługowej/ medycznej lub pokrewnej

Oferujemy:

  • pełne, miesięczne szkolenie

  • Stabilne zatrudnienie

  • Ciekawą prace w dużej renomowanej placówce

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

  • Bezpłatny Pakiet medyczny

  • Możliwość dołaczenia do programu MULTISPORT

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres rekrutacja(at)allmedica.pl w tytule: REJESTRATORKA MEDYCZNA Mszana Dolna

Lokalizacja

Mszana Dolna,

Małopolskie

Małopolskie, Mszana Dolna
ID: 902664959