2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Mazowieckie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Ożarów Mazowiecki
Dodane 10 maja 2024

Rejestratorka Medyczna - miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

  Centrum Medyczne Biovena poszukuje pracownika na stanowisko:

Rejestratorka Medyczna – miejsce pracy : Ożarów Mazowiecki

Opis stanowiska:

  • Bieżąca oraz telefoniczna obsługa Pacjenta

  • Obsługa drukarki fiskalnej i aplikacji komputerowych

  • Udzielanie informacji o zakresie i możliwościach wykonywania usług

  • Przygotowywanie dokumentacji Pacjentów

  • Dbanie o pozytywny wizerunek Placówki

  • Stała współpraca z lekarzami i pozostałym personelem medycznym

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentów

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Rejestratorki Medycznej min. 1 rok

  • Praca w systemie dwuzmianowym

  • Umiejętność obsługi drukarki fiskalnej

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • Sumienność, odpowiedzialność, schludność i punktualność

  • Szybki przyswajanie nowej wiedzy

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Umiejętność pracy w zespole oraz w sytuacjach stresowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Niezbędne narzędzia do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentu CV poprzez aplikację.

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ożarów Mazowiecki
ID: 902166385