2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Śląskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Katowice
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Murcki
Dodane 10 kwietnia 2024

Rejestratorka medyczna Katowice Murcki

Lokalizacja

Katowice, Murcki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeśli jesteś osobą, która potrafi zadbać o komfort i satysfakcję naszych Pacjentów, to ta praca jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa Pacjenta:

    • Zapewnienie profesjonalnej i przyjaznej obsługi Pacjentów.

    • Udzielanie informacji na temat procedur i usług stomatologicznych.

    • Rozwiązywanie ewentualnych problemów i zaspokajanie potrzeb Pacjentów.

  • Prowadzenie terminarza wizyt:

    • Skuteczne zarządzanie harmonogramem wizyt.

    • Planowanie i rezerwacja terminów zgodnie z preferencjami Pacjentów.

  • Prowadzenie, nadzór i archiwizacja dokumentacji medycznej Pacjentów:

    • Dokładne prowadzenie dokumentacji medycznej.

    • Zapewnienie zgodności z procedurami prawnymi i regulacjami dotyczącymi przechowywania danych.

  • Obsługa kasy fiskalnej:

    • Przyjmowanie płatności za wykonane usługi.

    • Wystawianie dokumentów sprzedaży i dokonywanie rozliczeń.

  • Dbanie o pozytywny wizerunek placówki:

    • Utrzymywanie czystości i porządku w recepcji.

    • Zapewnienie miłej atmosfery dla Pacjentów.

  • Współpraca z lekarzami oraz pozostałym personelem:

    • Efektywna komunikacja z zespołem medycznym.

    • Wspieranie współpracy między różnymi sekcjami kliniki.

  • Prace administracyjne, marketingowe oraz wsparcie zespołu:

    • Wykonywanie zadań administracyjnych zgodnie z potrzebami placówki.

    • Wspieranie działań marketingowych i promocyjnych.

Nasze wymagania:

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z Pacjentami i personelem.

  • Precyzyjna i klarowna komunikacja zarówno ustna, jak i pisemna.

  • Zdolność do empatycznego słuchania i rozumienia potrzeb Pacjent.

  • Utrzymywanie profesjonalnego i uprzejmego zachowania w każdej sytuacji.

  • Umiejętność planowania i priorytetyzowania zadań.

  • Precyzyjne wykonywanie obowiązków zgodnie z obowiązującymi standardami.

  • Gotowość do współpracy z różnymi członkami zespołu medycznego.

    Oferujemy:

    • Szkolenia wewnętrzne: Stałe doskonalenie zawodowe poprzez udział w kursach i szkoleniach z zakresu obsługi Pacjenta oraz administracji medycznej.

    • Umowę o pracę po okresie próbnym: Po pomyślnym zakończeniu okresu próbnego istnieje możliwość podpisania umowy o pracę na pełny etat.

    • Owoce w czwartki: Codziennie w czwartki zapewniamy świeże owoce dla naszego zespołu, aby wspólnie dbać o zdrowie i energię.

    • Kawa i herbata: Dla komfortu naszych pracowników dostępna jest bezpłatna kawa i herbata, abyś mógł/mogła cieszyć się chwilą relaksu podczas pracy.

    Dołącz do naszego zgranego zespołu i razem będziemy tworzyć przyjazne środowisko dla naszych Pacjentów!

Śląskie

Śląskie, Katowice, Murcki
ID: 883782572