2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Śląskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Katowice
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Śródmieście
Dodane 14 czerwca 2024

Rejestratorka medyczna, Katowice, gabinet ortodontyczny, pełny etat

Wynagrodzenie

30 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

#katowice #praca

Poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko Rejestratorki Medycznej.

Praca w gabinecie ortodontycznym Silesia Orthodontics w Katowicach, najchętniej na pełny etat (możemy rozważyć niepełny etat).

Oferujemy:

· Pracę w przyjaznej atmosferze, w zgranym zespole

· Stabilne zatrudnienie

· Umowę o pracę

· Elastyczny grafik

· Pracę w systemie zmianowym

· Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, karta Multisport

· Szkolenie i rozwój

· Pracę w prężnie rozwijającej się firmie będącej liderem o stabilnej pozycji rynkowej

Wymagania:

· Komunikatywność

· Wysoka kultura osobista

· Empatia

· Dyspozycyjność, punktualność, cierpliwość

· Umiejętność działania pod presją czasu oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach

· Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy

· Podstawowa znajomość j. angielskiego

· Znajomość obsługi komputera

Zakres obowiązków:

· Obsługa bezpośrednia, telefoniczna i mailowa

· Umawianie oraz informowanie o świadczonych usługach

· Obsługa komputera i programów biurowych

· Obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego

· Dbanie o nienaganny wygląd rejestracji, prace biurowe

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza oraz załączenie zdjęcia. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 920561733