2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Kujawsko-pomorskie
  5. Sprzątanie - Bydgoszcz
Dodane 15 kwietnia 2024

Rejestratorka Medyczna / Doradca ds. Obsługi Pacjentów

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nasza Klinika to nowoczesny ośrodek medyczny oferujący pełen zakres profesjonalnych i kompleksowych usług diagnostycznych oraz terapeutycznych w dziedzinach: medycyny przeciwstarzeniowej, medycyny regeneracyjnej, dermatologii klinicznej i estetycznej, laseroterapii, chirurgii ogólnej i estetycznej oraz ginekologii estetycznej.

Atutami Kliniki Bieńkowscy® są:

  • bardzo doświadczony wielodyscyplinarny zespół ekspertów - trenerów i wykładowców: chirurgów, flebologów, ginekologów, lekarzy medycyny estetycznej, a także fizjoterapeutów, kosmetologów, pielęgniarek i specjalistów ds. Obsługi Pacjenta

  • najnowocześniejszy, stale uaktualniany sprzęt medyczny i informatyczny renomowanych producentów i marek

    Wraz z rozwojem i rozbudową naszej Kliniki do naszego Zespołu poszukujemy:

    DORADCA DO SPRAW OBSŁUGI PACJENTÓW

    Miejsce pracy: BYDGOSZCZ

    TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rezerwacja i rejestracja usług medycznych

  • Rozliczanie usług medycznych

  • Zapewnienie sprawnej i kompetentnej obsługi Pacjentów Kliniki

  • Sprzedaż usług i pakietów medycznych

  • Współpraca z Pracownikami Kliniki

  • Samokształcenie i rozwój umiejętności własnych w oparciu o ofertę medyczną Kliniki (wymóg konieczny z uwagi na innowacyjny profil Kliniki)

    WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe – warunek konieczny

  • DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU - WARUNEK KONIECZNY

  • doświadczenie w pracy w placówce medycznej – mile widziane

  • komunikatywny język angielski - warunek konieczny

  • biegła obsługa komputera

  • dyspozycyjność

  • sumienność i dokładność, wysoka kultura osobista

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy / wielozadaniowość / terminowość

    OFERUJEMY:

  • umowę o pracę

  • premię uznaniową

  • system szkoleniowy / możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

  • pracę w komfortowych warunkach, w klinice o wysokiej renomie, cieszącej się uznaniem Pacjentów

  • pracę z doświadczonym wielodyscyplinarnym zespołem ekspertów

    ZACHĘCAMY DO WYSYŁANIA APLIKACJI WRAZ Z AKTUALNYM ZDJĘCIEM W ODPOWIEDZI NA

    POWYŻSZE OGŁOSZENIE

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 650459357