2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Kujawsko-pomorskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Bydgoszcz
Dodane 23 kwietnia 2024

Rejestratorka Medyczna Bydgoszcz

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Poszukujemy Rejestratorki Medycznej do pracy na pełen etat w placówce Centrum Stomatologii Dentus w Bydgoszczy przy ul. Curie-Skłodowskiej 60.

Oferujemy:

-pracę w młodym zespole

-przyjazną atmosferę

-elastyczne godziny pracy

-możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności

-pracę w formie stałej

Wymagamy:

-łatwości w nawiązywaniu kontaktów

-dokładności i sumienności

-organizacji pracy własnej

-znajomość obsługi komputera

-umiejętności pracy w zespole

- doświadczenie na podobnym stanowisku

-dodatkowym atutem będzie znajomość branży stomatologicznej oraz obsługa programu Estomed

Obowiązki:

-rejestracja wizyt telefoniczna, internetowa oraz osobista

-udzielanie informacji o usługach

-współpraca z personelem medycznym

-przyjmowanie płatności za wykonane usługi, wystawianie dokumentów sprzedaży, dokonywanie rozliczeń

-bieżące prace biurowe

-koordynacja i nadzorowanie prac protetycznych

-budowanie przyjaznych relacji z pacjentami oraz pozytywnego wizerunku firmy

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV w wiadomości

Preferowane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 764175596