2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Podlaskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Łomża
Dodane 19 kwietnia 2024

Rejestratorka medyczna

Lokalizacja

Łomża

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko rejestratorka medyczna.

W zakres obowiązków wchodzi:

- rejestracja pacjentów na wizyty,

- organizacja pracy rejestracji,

- korespondencja wychodząca/przychodząca,

- prowadzenie grafików lekarzy.

Grafik: praca zmianowa w godzinach 8 – 20

Wymagania

- dobra znajomość obsługi komputera,

- mile widziane doświadczenie w rejestracji medycznej,

- mile widziana wiedza lub doświadczenie z obszaru stomatologii.

Wymiar czasu pracy: pełny etat.

Stawka: do ustalenia na rozmowie kwalifikacyjnej (stawka zależna jest od doświadczenia na tym samym lub podobnym stanowisku).

Umowa: zlecenie (pierwsze 3 miesiące pracy - później do ustalenia).

Lokalizacja

Łomża,

Podlaskie

Podlaskie, Łomża
ID: 912960784