2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Mokotów
Dodane 09 kwietnia 2024

Rejestratorka medyczna

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Poszukujemy rejestratorki/rejestratora medycznej, do przychodni POZ, znajdującej się na warszawskim Mokotowie, czynnej od poniedziałku do piątku. Forma zatrudnienia - umowa zlecenie. Godziny pracy do ustalenia.

Wymagania:

Osoby, które nie ukończyły 26 roku życia i posiadające status studenta. Nie wymagamy doświadczenia, oferujemy szkolenie! :)

Zakres obowiązków pracownika rejestracji medycznej:

  • udzielanie kompleksowej i rzetelnej informacji na temat zasad funkcjonowania placówki oraz świadczonych przez nią usług medycznych,

  • dbanie o budowanie zaufania wśród pacjentów i bezpieczeństwo związane z poufnością informacji i ochroną danych osobowych i medycznych pacjentów,

  • rejestracja wizyty pacjentów (bezpośrednio w placówce, telefonicznie lub mailowo) oraz nadzór nad kolejnością przyjmowania chorych i obiegiem dokumentacji medycznej w placówce,

  • kontrola uprawnień i statusów ubezpieczeń przyjmowanych pacjentów,

  • planowanie terminów wizyt, prowadzenie i stałe aktualizowanie kalendarza rejestracji oraz informowanie o zmianach w harmonogramach przyjęć lekarzy i odwołanych terminach,

  • rozliczanie pacjentów i innych płatników w ramach prowadzonej przez placówkę działalności komercyjnej (wystawianie faktur i obsługa płatności za świadczone usługi prywatne),

  • przygotowywanie harmonogramów konsultacji medycznych,

  • udział w konferencjach i szkoleniach podnoszących kompetencje zawodowe,

  • współpraca z innymi działami placówki i personelem medycznym w celu stałego podnoszenia poziomu jakości świadczonych usług.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 902419696