2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Łódzkie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Łódź
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Bałuty
Dodane 13 maja 2024

Rejestratorka Medyczna

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Nowoczesnej Stomatologii jest przychodnią stomatologiczną i wielospecjalistyczną

Prosimy o wysyłanie CV przez platformę Olx.

Zakres obowiązków:

-Odbieranie telefonów od pacjentów / oddzwanianie do pacjentów;

-Udzielanie informacji o oferowanych usługach

-Obsługa kasy fiskalnej, terminalu płatniczego oraz wystawianie faktur

-Dbałość o relacje z pacjentami

-Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

-Przygotowywanie gabinetów medycznych do przyjęć;

-Prowadzenie rozliczeń pacjentów

Oczekiwania wobec kandydatów:

-Umiejętność działania pod presją czasu oraz radzenia sobie w sytuacjach trudnych;

-Umiejętność organizacji czasu pracy oraz dokładność w wykonywaniu obowiązków

-Komunikatywność

-Umiejętność pracy w zespole

-Wysoka kultura osobista i nienaganna prezentacja

-Doświadczenie w pracy w placówce medycznej;

-Możliwość pracy na cały etat, 3/4, 1/2 etatu

Praca zmianowa.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez olx.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych jest BCM Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Zgierska 31/33 lok. 7 Łódź, wpisane do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi Sąd Gospodarczy XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000922838, NIP 72*****415415, kapitał zakładowy: 10.000 złotych.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 887877274