2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Mazowieckie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Warszawa
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Włochy
Dodane 23 kwietnia 2024

Rejestratorka medyczna

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Face-Clinic nowoczesna klinika stomatologiczno- ortodontyczna i chirurgii szczękowej poszukuje osoby na stanowisko:

REJESTRATORKI MEDYCZNEJ

Praca dedykowana dla osób lubiących pracę w zespole, chcących rozwijać swoje umiejętności, otwartych na nowe wyzwania.

PODSTAWOWY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- bezpośrednia i telefoniczna obsługa pacjentów

- udzielanie informacji o oferowanych usługach

- przygotowanie dokumentacji medycznej pacjenta

- koordynacja grafików przyjęć

- współpraca z zespołem medycznym

- obsługa kasy fiskalnej

WYMAGANIA:

- wysoka kultura osobista

- otwartość, komunikatywność, zaangażowanie

- umiejętność szybkiego uczenia się

- dobra organizacja pracy

- znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

- obsługa komputera ( znajomość MS Office)

OFERUJEMY:

- pracę w zespole ekspertów i specjalistów

- stabilne warunki zatrudnienia na pełen etat ( umowa o pracę / umowa b2b)

- szkolenia wewnętrzne

Wynagrodzenie ustalane jest indywidulanie w zależności od umiejętności i doświadczenia.

W procesie rekrutacji skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 882640418