2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Mazowieckie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Warszawa
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Wilanów
Dodane 12 kwietnia 2024

Rejestratorka Medyczna

Wynagrodzenie

28,10 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Neurosphera - Centrum Neurologii, Padaczki i Psychiatrii to lider innowacyjności z zakresu epileptologii i neurologii. W związku z rozwojem, poszukujemy na stanowisko: Rejestratorka medyczna do naszej placówki na Warszawskim Wilanowie.

Twój zakres obowiązków:

·       Obsługa telefoniczna pacjenta, umawianie na wizyty stacjonarne i konsultacje online zgodnie ze standardami Neurosphery

·       udzielanie Pacjentom niezbędnych informacji o zakresie świadczonych usług medycznych, możliwych terminach ich wykonania, sposobie rejestracji

·       archiwizacja dokumentacji medycznej pacjenta

·       budowanie długotrwałych relacji z Pacjentem poprzez zapewnienie najwyższej jakości obsługi

·       obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

·       sporządzanie zamówień biurowych

·       dbanie o pozytywny wizerunek firmy

·       współpraca z personelem medycznym

Nasze wymagania:

·  pozytywne nastawienie do ludzi oraz chęć pomocy innym

·  umiejętność współpracy w zespole oraz wysoką kulturą osobistą

·  samodzielność i wykazywanie inicjatywy

·  praca dla Ciebie to coś więcej niż wykonywaniem zadań od A do Z

·  komunikatywna znajomość języka angielskiego

·  gotowość do pracy w różnych godzinach (9.00-20.00), jedna sobota w miesiącu

Oferujemy:

·       pracę w formie hybrydowej

·       zatrudnienie w oparciu o Umowę Zlecenie

·       szkolenie merytoryczne, które wprowadzi Cię w tajniki branży medycznej

·       wynagrodzenie podstawowe oraz premię zależną od Twoich wyników

·       codzienne firmowe lunche

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji."

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 860035054