2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Pomorskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Gdańsk
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Jasień
Dodane 15 kwietnia 2024

Rejestratorka Medyczna

Wynagrodzenie

3 000 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Jasień

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prężnie rozwijająca się klinika medyczna Good Life Clinic w Gdańsku poszukuje do współpracy Rejestratorkę Medyczną (m/k).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rejestracja oraz kompleksowa obsługa pacjentów.

  • Umawianie i koordynowanie wizyt.

  • Telefoniczna/mailowa obsługa pacjentów.

  • Udzielanie informacji o oferowanych usługach.

  • Dbanie o pozytywny wizerunek kliniki.

  • Rozliczanie wizyt.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie (mile widziane wykształcenie medyczne)

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Komunikatywność.

  • Odpowiedzialność.

  • Mile widziani studenci do 26 r. ż.

OFERUJEMY:

  • Umowę zlecenie

  • Pracę w dynamicznym i zgranym zespole.

  • Możliwość rozwoju

Prześlij nam swoje Cv ze zdjęciem oraz dopiskiem: Rejestratorka medyczna. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Good Luck Clinic Jacek Niewęgłowski dla celów niezbędnych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Jasień
ID: 778319584