2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Mazowieckie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Góra Kalwaria
Dodane 09 maja 2024

rejestratorka medyczna

Wynagrodzenie

3 900 - 4 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Góra Kalwaria

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

NZOZ Centrum Medyczne eMKmed w Górze Kalwarii zatrudni na stanowisko Rejestratorki Medycznej

Wymagania:

-rejestracja pacjentów na wizyty,

- udzielanie informacji o oferowanych usługach,

- prowadzenie i koordynowanie kalendarzy lekarzy,

- kontakt z pacjentami i lekarzami,

- rozliczanie Pacjentów,

- dbanie o wizerunek kliniki,

- bieżące prace biurowe.

-zaangażowanie

-komunikatywność

-punktualność

-umiejętność pracy w zespole

-lotność i zdolność logicznego myślenia

 Opis stanowiska:

• Rejestracja rozliczanie pacjentów pakiety prywatne oraz lekarzy

• Obsługa urządzeń biurowych (kasa terminal)

• Kontakt bezpośredni z lekarzami oraz pacjentami

• Kontrola procesów medycznych

Oferujemy:

• Elastyczne godziny -praca dwie zmiany

• Pracę w trybie zmianowym

• Praca na zlecenie a po uz umowa o pracę

• Płatne szkolenie

• możliwość rozwoju

• wewnętrzne programy socjalne ( bezpłatna opieka zdrowotna)

•dwie soboty pracujące

Mile widziane:

• Doświadczenie na stanowisku

• Ciekawe życiowe cele :)

 PRACA OD ZARAZ

*Osoby bez doświadczenia zaczynają prace od niższej stawki

*Osoby z doświadczeniem zaczynają od stawki większej