2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Lubuskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Zielona Góra
Dodane 13 czerwca 2024

Rejestratorka medyczna

Lokalizacja

Zielona Góra

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prężnie rozwijające się centrum medyczne as-med w Zielonej Górze zatrudni sympatyczną panią lub pana do rejestracji pacjentów.

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zakres obowiązków:

  • udzielanie kompleksowych informacji na temat funkcjonowania placówki i świadczonych usług medycznych

  • opieka nad pacjentami

  • bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentami

  • współpraca z personelem medycznym

  • obsługa płatności za świadczone usługi medyczne, wystawianie faktur

  • obsługa programów medycznych

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • wykształcenie min.średnie

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność pracy z pacjentem trudnym

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • zaangażowanie i chęć do nauki oraz nowych wyzwań

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (3 miesiące umowa zlecenie z możliwością zatrudnienia na umowę o pracę)

  • praca w systemie zmianowym

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • spotkania integracyjne

  • przyjazna atmosfera

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 920036999