2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Mazowieckie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Warszawa
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Wola
Dodane 08 kwietnia 2024

Rejestratorka/Indywidualny Opiekun Pacjenta do Kliniki Medycznej

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Klinika Spire Clinic laser&beauty to nowoczesna Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii HI-Tech:

- najnowsze na rynku , innowacyjne technologie zabiegowe

- 25- osobowy zespół Profesjonalistów z pasją - renomowane marki dermokosmetyczne -500m2 nowoczesnego wnętrza

-lokalizacja w biznesowym centrum Warszawy , okolice Metra Rondo Daszyńskiego, świetny punkt komunikacyjny.

W związku z nieustannym rozwojem poszukujemy osób, które wzmocnią Nasz Team!

Jeśli cechuje Cię pozytywne nastawienie, zarażasz uśmiechem i dążysz do ciągłego rozwoju chętnie Cię poznamy!

POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

BEZPOŚREDNI DORADCA PACJENTA/RECEPCJONISTKA/MŁODSZA RECEPCJONISTKA

Opis stanowiska:

-bezpośrednia i telefoniczna obsługa Pacjenta

-aktywne prezentowanie usług Kliniki

-współpraca w 8 osobowym Teamie Opiekunów Pacjenta

-rejestrowanie Pacjentów

-potwierdzanie wizyt

-pomoc w organizacji pracy Kliniki

- przygotowanie dokumentacji medycznej

-rozliczanie wizyt

Oferujemy:

-pracę w nowoczesnej Klinice Medycyny Estetycznej

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia

- możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach oraz ciągłe udoskonalania swoich umiejętności

- współpracę z Profesjonalistami, w miłej, przyjaznej atmosferze

- pracę w pełnym wymiarze

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia wyższego

doświadczenia na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

- chęci rozwoju

- zdolności szybkiego uczenia się oferty zabiegowej

- dobrej organizacji pracy

- komunikatywności i umiejętności pracy z Klientem

- miłej aparycji i pogodnego usposobienia

- zdolności pracy w zespole

- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Poznaj Nas bliżej i dołącz do Naszego Zespołu!

www.spireclinic.pl/ www.instagram.com/klinikaspireclinic/ www.facebook.com/Spireclinic/

Jeśli uważasz, że jesteś idealnym kandydatem wyślij nam swoje CV ze zdjęciem na adres e-mail: rekrutacja.spireclinic(małpa)gmail.com

Jednocześnie informujemy , że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na końcu Cv prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 770010685