2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Mazowieckie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Warszawa
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Śródmieście
Dodane 07 maja 2024

Rejestrator medyczny / Rejestratorka medyczna

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poradnia Specjalistyczna Chmielna Express poszukuje osoby na stanowisko Rejestrator medyczny / Rejestratorka medyczna.

Twój zakres obowiązków

  • osobista i telefoniczna obsługa pacjenta,

  • rejestracja pacjentów do lekarzy i na badania,

  • obsługa kasy fiskalnej,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

  • udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczonych usług,

  • przygotowanie i wydawanie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • przygotowywanie okresowych zestawień, sprawozdań i raportów z pracy rejestracji,

  • współpraca z innymi działami placówki i personelem medycznym,

  • pracujemy w trybie zmianowym, w godzinach 7:30 - 20:00.

Nasze wymagania

  • min. średnie wykształcenie,

  • komunikatywna znajomości jęz. angielskiego (BEZWZGLĘDNIE!),

  • doświadczenie w pracy z ludźmi,

  • wysoki poziom empatii oraz kultury osobistej,

  • orientacja na klienta/ pacjenta,

  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne,

  • mile widziane doświadczenie pracy na rejestracji medycznej bądź kierowanie rejestracją,

  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresujących,

  • doskonałe umiejętności interpersonalne,

  • skrupulatność i dokładność w działaniu,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • punktualność!

To oferujemy

  • umowę o pracę/ b2b

  • stabilną i interesującą pracę w prężnie rozwijającej się placówce medycznej,

  • wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem i umiejętnościami,

  • możliwość podwyższania swoich kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach zespołu.

Prosimy o przesłanie CV wraz z oczekiwaniami finansowymi

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 908148815