2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Małopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Kraków
  7. Zarządzanie sprzedażą - Bronowice
KIM Group
Dodane 29 maja 2024

Regionalny Trener Sprzedaży | Cała Polska | PLAY | KIM Group

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Tak

Opis

Dołącz do naszego zespołu jako: Regionalny Trener Sprzedaży

Praca mobilna: Cała Polska

Twój zakres obowiązków:

·         Identyfikowanie potrzeb szkoleniowych w sieci sprzedaży salonów Play,

·         Wdrażanie działań szkoleniowych wspierających realizację celów w sieci salonów Play,

·         Tworzenie programów merytorycznych i szkoleń w obszarze poszerzania kompetencji sprzedażowych konsultantów,

·         Tworzenie programów rozwojowych i poszerzanie kompetencji kadry zarządzającej,

·         Prowadzenie szkoleń sprzedażowych na sali i w terenie,

·         Współtworzenie i prowadzenie Akademii Rozwoju umiejętności managerskich dla Kierowników salonów Play,

·         Prowadzenie ewaluacji programów szkoleniowych,

·         Dzielenie się wiedzą i wymianą dobrych praktyk w zespole,

·         Współpraca z Regionalnymi Kierownikami Sprzedaży,

 Nasze wymagania:

·         Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i/lub onboardingów u operatora komórkowego,

·         Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z umiejętności miękkich/ twardych w obszarze sprzedaży min. 2 lata,

·         Dobra znajomość standardów obsługi klienta i technik sprzedaży,

·         Wiedza merytoryczna oraz praktyczna znajomość wskaźników biznesowych z zakresu sprzedaży,

·         Sprawna obsługa pakietu MS Office (power point, Excel, Word),

·         Bardzo dobra samoorganizacja pracy i planowanie działań w równoległych projektach,

·         Kreatywność i pro aktywność we wdrażaniu rozwiązań,

·         Wysokie kompetencje interpersonalne,

·         Gotowość do częstych podróży służbowych w różne rejony Polski,

·         Prawo jazdy kat.B,

·         Mile widziana ukończona Szkoła Trenerska,

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z wynagrodzeniem podstawowym + premią,

  • Bezpośredni wpływ na kształtowanie portfolio szkoleń u największego franczyzowego partnera Play,

  • Możliwość tworzenia i wdrażania rozwiązań szkoleniowych dla sieci salonów Play,

  • Elastyczny czas pracy,

  • Pakiet benefitów:  opieka medyczna LuxMed, Ubezpieczenie grupowe, karta Multisport Plus,

  • Niezbędne narzędzia: samochód służbowy, komputer, telefon,

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

DOŁĄCZ DO NAS!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz Ust. Nr 133 poz 883)”

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 918469133