2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Łódź
  7. Przedstawiciel handlowy - Polesie
Dodane 26 kwietnia 2024

Regionalny Przedstawiciel Handlowy - UMÓWIONE SPOTKANIA - łódzkie

Wynagrodzenie

7 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Firma Easy Eko wyróżnia się w swojej branży kompleksową obsług klienta oraz konkurencyjnymi i przejrzystymi warunkami współpracy i zatrudnienia

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko: REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

Praca na spotkaniach umówionych przez dział obsługi klienta.

Nie posiadasz doświadczenia? Nic nie szkodzi - zapewniamy szkolenie wdrożeniowe, które kompleksowo przygotuje Cię do pracy!

A może posiadasz już doświadczenie jako handlowiec albo sprzedawca telefoniczny? Na pewno to docenimy!

Zakres obowiązków:

  • spotkania indywidualne z klientami

  • przeprowadzanie rozmów handlowych i doradztwo w zakresie naszych produktów

  • przygotowywanie najlepszych rozwiązań podczas procesu sprzedaży

  • finalizacja sprzedaży i podpisywanie umów z klientami

  • budowanie relacji z klientami

Oferujemy:

  • już umówione spotkania - nasi handlowcy nie chodzą "po domach" i nie szukają sami klientów, mamy swoją bazę

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - szukamy stałych pracowników

  • podstawę miesięczną wynagrodzenia - gwarantowaną, niezależną od wyników sprzedażowych , od początku współpracy

  • comiesięczny system prowizyjny - nie ma górnej granicy zarobków - na pewno docenimy Twoje zaangażowanie. Prowizje są atrakcyjne i realne do osiągnięcia

  • szkolenie wdrożeniowe - nie wymagamy doświadczenia, przygotujemy Cię w 100% do pracy!

  • narzędzia do pracy - od pierwszego dnia pracy zapewniamy samochód służbowy (również do celów prywatnych), kartę paliwową, telefon oraz laptop

  • wsparcie naszego back-office przy “papierach” i formalnościach po procesie sprzedaży

  • bieżąca pomoc ze strony zespołu i przełożonego

Poszukujemy osób, które:

  • są silnie zmotywowane do pracy

  • potrafią rozmawiać, ale i też słuchać

  • są zaangażowane, energiczne i nastawione na sukces

  • nie boją się kontaktu z klientami

  • są dyspozycyjne od poniedziałku do piątku

  • posiadają prawo jazdy kat. B

Chcesz poznać więcej szczegółów? APLIKUJ!

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EASYEKO sp. z o.o. z siedzibą w: Kolejowa 1/5, 35-073 Rzeszów, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Zawsze możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail. Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa; (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy; (c) w oparciu o Twoją zgodę; w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes. Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie , jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy przez okres: 1 roku. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 903850424