2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Katowice
  7. Przedstawiciel handlowy - Bogucice
Dodane 23 kwietnia 2024

Regionalny Przedstawiciel Handlowy Region południowo-wschodni

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca zdalna, Częste podróże służboweRekrutacja online

W.O.O BŁYSKAWICA M.K.S Łabuńscy Sp.j rodzinna firma istniejąca na rynku od ponad 40 lat. Producent i dystrybutor systemów odgromowych na terenie kraju oraz za granicą.

Opis stanowiska: Poszukujemy osoby na stanowisko Regionalnego Przedstawiciela Handlowego na terenie województwa Śląskiego, Małopolskiego, Świętokrzyskiego do naszej dynamicznie rozwijającej się wytwórni osprzętu odgromowego. Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami oraz promowanie naszych produktów na rynku.

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami

  • Prezentacja oferty handlowej i doradztwo techniczne w zakresie osprzętu odgromowego

  • Opracowywanie i realizacja planów sprzedażowych

  • Monitorowanie i analiza rynku oraz konkurencji

  • Raportowanie wyników sprzedaży i realizacja wyznaczonych celów

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży, preferowane w branży elektrotechnicznej lub budowlanej (min. 2 letnie)

  • Znajomość rynku i specyfiki produktów osprzętu odgromowego będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne

  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego, niemieckiego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjny

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód służbowy, telefon)

  • Pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy do aplikowania!

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 913957721