2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódzkie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódź
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Bałuty
Dodane 26 kwietnia 2024

Regionalny przedstawiciel handlowy ds. detalu i hurtu - KAWIKS Łódź

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą rodzinną w branży produkcji spożywczej . Poszukujemy osoby na stanowisko: Regionalny przedstawiciel handlowy ds. detalu i hurtu.

Miejsce pracy: Łódź i okolice.

Główne zadania:

. realizowanie założonych planów sprzedaży na powierzonym terenie,

. obsługa klientów detalicznych oraz hurtowych na wyznaczonym terenie (woj. łódzkie),

. pozyskiwanie do współpracy nowych kontrahentów na powierzonym terenie,

. wdrażanie strategii dystrybucji produktów,

. kierowanie działaniami promocyjnymi,

. analiza rynku oraz konkurencji na podległym terenie,

. dbanie o jakość i estetykę ekspozycji wyrobów firmy.

Oczekiwania:

. znajomość rynku HoReCa będzie dodatkowym atutem,

. umiejętność skutecznej sprzedaży oraz silna orientacja na wyniki, determinacja w działaniach,

. samodzielność, dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,

. wysokie umiejętności prowadzenia prezentacji handlowych,

. czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

. niezbędne narzędzia pracy (m.in. samochód służbowy),

. stałe wynagrodzenie oraz premiowy system motywacyjny,

. stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

. rozwój zawodowy w firmie,

. dużą samodzielność w działaniu.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 891772261