2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kalisz
Katarzyna Święcińska - Specjalistka Ds. HR
Dodane Dzisiaj o 11:55

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Wynagrodzenie

4 700 - 14 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Next Level Energy Sp. z o.o.

Firma z wieloletnimi tradycjami, jesteśmy na rynku od 2004 roku i ciągle się rozwijamy. Naszą największą wartością w firmie jest rozwój pracowników na każdym etapie współpracy.

Zakres obowiązków:

  • Prezentowanie ofert oraz przygotowywanie umów handlowych

  • Budowanie relacji z klientami

  • Doradztwo w kwestiach serwisu i obsługi posprzedażowej

  • Przygotowywanie raportów.

Nasze wymagania:

  • Samodzielność i inicjatywa,

  • Prawa jazdy kat. B,

  • Komunikatywność,

To oferujemy:

  • Stabilną i pewną pracę w niestabilnych i niepewnych czasach,

  • Możliwość rozwoju finansowego i osobistego,

  • Świetną atmosferę w pracy, wyjścia integracyjne,

  • Możliwość awansu w strukturach firmy,

  • Indywidualny program szkoleniowy,

  • Rosnące zarobki w zależności od stażu i zaangażowania,

Nie zastrzegamy sobie prawa do odpowiedzi na wybrane aplikacje. Niezależnie od naszej chęci współpracy odezwiemy się do każdego kandydata TEGO SAMEGO DNIA !

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z

dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z

2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 796240180