2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Lubelskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Lublin
Dodane 23 maja 2024

Regionalny koordynator opiekun manager sprzedaży ubezpieczeń

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Dołącz do Zespołu CONDITOR! Oferujemy pracę na stanowisku Opiekun Sieci Sprzedaży

Twój zakres obowiązków

  • wspomaganie sieci sprzedaży,

  • nadzór nad realizacją celów sprzedażowych przez podległą sieć sprzedaży,

  • motywowanie i mentoring pośredników do osiągania celów sprzedażowych,

  • wsparcie Agentów Ubezpieczeniowych w zakresie relacji z Klientem oraz wsparcie merytoryczne przy opracowywaniu ofert dla klientów,

  • prowadzenie szkoleń sprzedażowych,

  • rozwój sieci sprzedaży,

  • aktywna rekrutacja nowych Partnerów Biznesowych,

  • zapewnienie najwyższego poziomu jakości sprzedaży i obsługi klientów,

  • odpowiedzialność za realizację planu sprzedażowego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe,

  • doświadczenie sprzedażowe w zakresie ubezpieczeń majątkowych,

  • umiejętność prowadzenia szkoleń, mile widziane z zakresu technik sprzedaży,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • niekaralność,

  • proaktywna postawa biznesowa, silnie zorientowana na cel,

  • systematyczność i dobra organizacja pracy własnej,

  • rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,

  • orientacja na pracę zespołową oraz chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,

  • wysoka kultura osobista i etyka pracy,

  • aktywne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych na terenie woj. lubelskiego, podkarpackiego oraz części mazowieckiego,

  • zarządzanie zespołem rozproszonym, monitoring działań oraz osiąganych wyników sprzedaży,

  • rozwijanie kompetencji doradców z Twojego zespołu, prowadzenie dla nich szkoleń i spotkań motywacyjnych,

  • wsparcie zespołu w codziennych zadaniach.

To oferujemy

  • indywidualnie dopasowane wynagrodzenie podstawowe,

  • atrakcyjny, przejrzysty system miesięcznej premii, uzależnionej od wysokości realizacji planu,

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy (z możliwością wykorzystywania w celach prywatnych), laptop, telefon komórkowy, gadżety dla sieci sprzedaży

  • możliwość wykupienia atrakcyjnego pakietu świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie,

  • możliwość rozwoju i samorealizacji w firmie tworzącej wyjątkowe środowisko pracy oparte na szacunku i wartościach: uczciwości, odpowiedzialności i zaangażowania,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • elastyczny czas pracy,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne szkolenia i wydarzenia biznesowe.

O nas

CONDITOR Ubezpieczenia to firma rodzinna, oparta na 25-letnim doświadczeniu 2 pokoleń. Jesteśmy jedną z 10 największych Multiagencji Ubezpieczeniowych w Polsce. Naszym największym sukcesem jest 2000 Partnerów z którymi każdego roku wystawiamy ponad 500 000 polis. Współpracujemy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, które od lat mają stabilną pozycję na rynku i cieszą się zaufaniem.Wyróżnia nas elastyczność- zawsze staramy się znaleźć wspólne rozwiązanie i opracować program oraz ofertę dopasowaną do potrzeb i możliwości naszych Agentów. Opiekunowie CONDITOR docierają do najdalszych regionów kraju, oferując pomoc w codziennej pracy oraz wdrożeniu koncepcji biznesowych.Współpracujemy z Specjalistami Ubezpieczeniowymi, dla których zaufanie, kompetencje, relacje i doświadczenie to solidne fundamenty, na których zbudowana jest nasza firma.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 920377240