2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Katowice
  7. Przedstawiciel handlowy - Dąb
Dodane 07 maja 2024

Regionalny Kierownik Sprzedaży w Firmie Sprzątającej

Wynagrodzenie

4 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Dąb

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny, Umowa zlecenie, Umowa o dzieło

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: Praca zdalna

Opis

Koniczynka II Sp. z o.o-- po prostu czysto!

Sprawiamy, że biura i przestrzenie robocze naszych klientów stają się czyste, lśniące i bezpieczne. Codziennie, w największych miastach w Polsce, chronimy tysiące pracowników przed kurzem, brudem i bakteriami, a wszystko w duchu zrównoważonego rozwoju i ekologii. Nasz nadrzędny cel to czyste i ekologiczne miejsce pracy!

W chwili obecnej szukamy Przedstawiciela Handlowego w woj. Śląskim

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów na podległym terenie;

  • Sprzedaż bezpośrednia usług porządkowo-czystościowych;

  • Rozszerzanie portfela usług u obecnych Klientów;

  • Doradztwo oraz przygotowywanie i negocjowanie warunków współpracy;

  • Współpraca z działem operacyjnym przy planowaniu i koordynowaniu usług;

  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej ze szczególnym uwzględnieniem branży sprzątanie/ochrona;

  • Samodzielność w działaniu oraz nastawienie na realizację celów;

  • Łatwość nawiązywania relacji biznesowych;

  • Nastawienie na realizację założonych celów;

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel;

  • Prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Dodatkowe premie związane z realizacją planów sprzedażowych;

  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy;

  • Możliwość pracy zdalnej;

  • Zadaniowy czas pracy.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Dąb
ID: 905694078