2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Łódź
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
KIM Group
Dodane 23 kwietnia 2024

Regionalny Kierownik | Region: Zachodnio - Centralny | KIM Group

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

KiM Group od początku swojej działalności związana jest z branżą nowoczesnych technologii. Od września 2007 roku tworzymy sieć Punktów Obsługi Klienta oraz kanał sprzedaży B2B dla P4 Sp. z o.o, operatora sieci PLAY.

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą, stawiamy nacisk na ciągły rozwój i nieustanne poszukiwanie nowych, skutecznych rozwiązań.

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Regionalny Kierownik KIM Group sieci salonów Play (Praca mobilna: województwa Łódzkie, Dolnośląskie, Opolskie, Śląskie, )

Twój zakres obowiązków:

·         Wdrażanie działań wspierających realizację celów w regionie wyznaczanych przez operatora Play/ KIM Group,

·         Rekrutacja, zarządzanie i rozwój podległego zespołu, w tym Kierowników salonów Play,

·         Monitoring przestrzegania standardów i procedur obowiązujących w sieci sprzedaży,

·         Dbanie o wysoką jakość obsługi klientów w salonach sprzedaży,

·         Szeroko pojęte wsparcie dla konsultantów, Kierowników i właścicieli,

·         Budowanie pozytywnego wizerunku marki Play i firmy KIM Group oraz trwałych relacji z Właścicielami salonów,

·         Współpraca z RKS/OKS P4.

Nasze wymagania:

·         Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej na stanowisku Managera/ Kierownika minimum 2 lata,

·         Ukierunkowanie na realizację celów sprzedażowych i jakościowych,

·         Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i sprzedażowe,

·         Bardzo dobra organizacja pracy własnej,

·         Komunikatywność, umiejętność budowania pozytywnych i trwałych relacji z franczyzobiorcami oraz ich pracownikami,

·         Dyspozycyjność, gotowość do systematycznych wizytacji salonów Play,

·         Dbanie o najwyższy poziom obsługi klienta według standardów operatora,

·         Monitorowanie konkurencji i lokalnego rynku telekomunikacyjnego,

·         Determinacja w dążeniu do celu oraz poszukiwaniu rozwiązań,

·         Prawo jazdy kat.B.

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z wynagrodzeniem podstawowym + premią za realizację celów,

  • Pełne wsparcie w okresie wdrożenia pod okiem doświadczonego Kierownika Regionalnego,

  • Bezpośredni wpływ na wyniki sprzedażowe sieci sprzedaży,

  • Możliwość współtworzenia i wdrażania rozwiązań dla sieci salonów KIM Group,

  • Udział w szkoleniach i konferencjach podnoszących kompetencje zawodowe,

  • Elastyczny czas pracy,

  • Pakiet benefitów:  opieka medyczna LuxMed, Ubezpieczenie grupowe, karta Multisport Plus,

  • Niezbędne narzędzia: samochód służbowy, komputer, telefon,

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

    DOŁĄCZ DO NAS!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.

    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz Ust. Nr 133 poz 883)”

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 908942613