2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bytom
Dodane 19 kwietnia 2024

REGIONALNY Kierownik Kontroli - Audytu

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaKadra kierownicza

Opis

Kim jesteśmy?

Delikatesy „Kubik” to Polska firma o ugruntowanej pozycji rynkowej

w segmencie sprzedaży detalicznej, działająca na obszarze woj. Śląskiego.

Posiadamy ponad 150 sklepów i galerii alkoholowych „Wielbłąd”,

zatrudniając kilkaset osób na różnych stanowiskach i poziomach.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko REGIONALNY KIEROWNIK AUDYTU I KONTROLI

Miejsce pracy : Aglomeracja śląska – centrala Siemianowice Śląskie

OFERUJEMY

·        Wymiar pracy: pełny etat

·        Typ umowy: umowa o pracę

·        System pracy: jednozmianowy/ zadaniowy

·        Płaca: konkurencyjne wynagrodzenie

·        Niezbędne narzędzia pracy

NASZE OCZEKIWANIA

·               zaangażowanie, uczciwość i rzetelność,

·               obsługa komputera w tym pakietu Office (Word i Excel),

·               znajomość programów sprzedażowych/księgowych, PC Market

·               minimum podstawowa wiedza na temat procedur kontroli i audytu,

·               umiejętności analizy i wyciągania oraz prezentowania wniosków,

·               doświadczenie w handlu (mile widziane, lecz nieobowiązkowe),

Prawo jazdy kat B - warunek konieczny.

 ZADANIA I OBOWIĄZKI

·               zapewnienie wysokich standardów kontroli i audytu,

·               prowadzenie oraz nadzór procesów kontroli i inwentaryzacji,

·               dbałość i realizacja procedur kontrolnych i rozliczeniowych,

·               wprowadzanie, budowanie i egzekwowanie zasad audytowych ,

·               prowadzenie szkoleń dla personelu sklepów.

ZAPRASZAMY OSOBY SZUKAJĄCE:

·        stabilności zatrudnienia,

·        uczciwych i przejrzyste zasady pracy,

·        motywacyjnego wynagrodzenia (premie, podwyżki stażowe)

·        miłej atmosfery w pracy kształtowanej przez pracowników,

·        dla zainteresowanych szkolenia i  kursy rozwoju zawodowego,

·        możliwości rozwoju i awansów (funkcyjnych i finansowych),

·        indywidualnego podejście do potrzeb pracownika.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęcie bezpośrednio poprzez OLX

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 845112673