2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Warszawa
  7. Zarządzanie sprzedażą - Praga-Północ
Dodane 23 kwietnia 2024

Regionalny Kierownik działu sprzedaży - 16 lokalizacji

Wynagrodzenie

7 500 - 15 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa, Częste podróże służboweRekrutacja onlineKadra kierownicza

Szukamy do zespołu LogicPower.pl pasjonatów sprzedaży i budowania relacji, gotowych do działania w dynamicznie rozwijającej się firmie. Oferujemy nie tylko pracę, ale także możliwość budowania swojej ścieżki kariery. Zapewniamy korzystne warunki zatrudnienia, które docenią Twoje zaangażowanie i wysiłek włożony w budowanie naszej organizacji.

Zakres obowiązków:

  •  Poszukiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych.

  •  Prezentacja i promocja produktów oraz usług oferowanych przez firmę LogicPower.pl

  •  Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów w wyznaczonym obszarze sprzedaży.

  •  Opracowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy z klientami.

  •  Monitorowanie rynku oraz analiza potrzeb i oczekiwań klientów.

  •  Realizacja określonych celów sprzedażowych.

  •  Raportowanie działań i wyników sprzedażowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne będzie mile widziane

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, preferowana branża związana z elektroniką, energetyką lub zasilaniem awaryjnym.

  • Udokumentowane sukcesy w realizacji celów sprzedażowych i budowaniu relacji z klientami.

  • Znajomość rynku B2B i umiejętność nawiązywania długofalowych relacji handlowych.

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, zarówno w mowie, jak i piśmie.

  • Umiejętność prezentacji i negocjacji, zdolność przekonywania oraz budowania zaufania klientów.

  • Umiejętność słuchania i zrozumienia potrzeb klienta, dostosowywanie się do różnych typów osobowości.

  • Umiejętność pracy w terenie i organizacji czasu pracy.

  •  Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność za realizację celów i zarządzanie własnym obszarem sprzedaży.

  •  Znajomość obsługi komputera oraz aplikacji biurowych, umiejętność pracy z systemami CRM

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Prawo Jazdy kategorii B, oraz gotowość do podróży służbowych to warunek konieczny

Oferujemy:

  • Stabilność i Bezpieczeństwo:   - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B, zapewniające stabilność i bezpieczeństwo finansowe.

  • Atrakcyjne Wynagrodzenie:   - Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe, adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia.

  • Premie Motywacyjne: - Atrakcyjny system premiowy uzależniony od Twoich osiągnięć sprzedażowych, dający Ci dodatkową motywację i szansę na dodatkowe zarobki.

  • Komfort i Mobilność - Samochód służbowy do Twojej dyspozycji, pozwalający na wygodne i efektywne podróże służbowe oraz prywatne.

  • Wsparcie Finansowe: - Karta paliwowa umożliwiająca pokrycie kosztów podróży służbowych, zapewniając Ci komfort i niezależność.

  • Rozwój Zawodowy i Osobisty   - Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia oraz podnoszenie kwalifikacji, które pozwolą Ci zdobywać nowe umiejętności i awansować w karierze.

Dołącz do Nas i Bądź Częścią Naszego Sukcesu!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 913003833