2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Warszawa
  7. Zarządzanie sprzedażą - Bemowo
Dodane 08 kwietnia 2024

Regionalny kierownik działu maszyn ogrodowych i komunalnych

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: TakKadra kierownicza

Chcesz zmienić pracę na lepszą, szukasz stabilnego pracodawcy?

Jeśli tak, zapoznaj się z naszą ofertą.

Jesteśmy polską firmą o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 30 – letnim doświadczeniem.

Mamy autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych, autokarów, specjalistycznych zabudów, samochodów dostawczych.

W skład Grupy Wanicki wchodzą marki DAF, John Deere, Tatra. Kramer, Irizar, Yanmar, Geesinknorba, Lamberet, Isuzu, Piaggio, SIP, AVR.

Sprawdź->aplikuj->do zobaczenia :).

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Regionalny kierownik dz. maszyn ogrodowych i komunalnych

Praca w oddziałach:

Wola Piasecka, Janówek k. Grójca, Kajetanów k. Kielc, Sitaniec K. Zamościa

Smęgorzów, Tywonia, Kutno, Reńska Wieś,

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie pracownikami działu maszyn ogrodowych i komunalnych;

  • kreowanie polityki sprzedaży;

  • identyfikacja nowych możliwości biznesowych;

  • sporządzanie i kontrola budżetu działu;

  • realizacja celów sprzedażowych.

Oczekiwania:

  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedaży;

  • znajomość branży rolniczej lub pokrewnej;

  • znajomości rynku;

  • umiejętności zarządzania zasobami ludzkimi;

  • bardzo dobra organizacja pracy;

  • samodzielności i inicjatywy w działaniu;

  • zorientowania na osiąganie celu.

Oferujemy:

·      pracę w renomowanej i stabilnej firmie;

·      atrakcyjne wynagrodzenie;

·      dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej;

·      ubezpieczenie na życie i NNW;

·      perspektywy rozwoju osobowego i kwalifikacji zawodowych;

·      wszelkie niezbędne narzędzia do komfortowego wykonywania zadań zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt telefoniczny z działem rekrutacji: 724-550-273 lub 724-550-522 od poniedziałku do piątku w godz. 8-16..

Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wanicki Serwis Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wanicki Serwis Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Wanicki Serwis Sp. z o.o.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 854715934