2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Górna
Dodane 29 kwietnia 2024

Referent w Dziekanacie

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji toku studiów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Prowadzenie, aktualizacja danych osobowych w albumie studenta, rejestrze wydanych legitymacji, księdze dyplomów
  • Obsługa studenta i udzielanie wszelkich niezbędnych informacji. Sporządzanie i wydawanie dokumentów dotyczących studentów, w tym korespondencja z instytucjami
  • Aktualizacja oraz kontrola poprawności i kompletności danych w rejestrach, systemach informatycznych wewnętrznych Uczelni oraz zewnętrznych
  • Redagowanie, aktualizacja i publikacja informacji w extranecie studenckim i intranecie oraz materiałów informacyjnych dla studentów, w tym prezentacji i ulotek
  • Przygotowanie pełnej dokumentacji związanej z procesem dyplomowania
  • Tworzenie opracowań (raportów, statystyk, analiz, zestawień, harmonogramów, materiałów merytorycznych,prezentacji)
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji projektowej związanej z działalnością projektową Uczelni
  • Wsparcie kierownika w adaptacji i szkoleniu nowo przyjętych pracowników
  • Udział w spotkaniach ze studentami oraz prowadzenie spotkań
  • Udzielanie studentom informacji w zakresie świadczeń pomocy materialnej. Obsługa administracyjna w tym zakresie. Szkolenie oraz pozyskiwanie członków Komisji Stypendialnych
  • Przygotowanie zapisów oraz wygenerowanie wyników po zapisach na wykłady do wyboru, specjalności oraz seminaria dyplomowe
  • Przygotowanie sesji egzaminacyjnej oraz jej rozliczenie
  • Podejmowanie działań retencyjnych
  • Archiwizacja dokumentów związanych z tokiem studiów zgodnie z obowiązującymi w Uczelni przepisami
  • Udział w organizacji uroczystości uczelnianych i uczestnictwo w uroczystościach (inauguracja roku akademickiego, rozdanie dyplomów).

Poszukiwane kompetencje

  • min.6- miesięczne doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta lub administracji biurowej
  • wyższe wykształcenie
  • znajomość języka angielskiego (poziom średniozaawansowany)
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • gotowość do pracy w wybrane weekendy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • benefity w postaci dodatkowych dni wolnych w roku kalendarzowym
  • atrakcyjne dofinansowanie do studiów podyplomowych i szkoleń językowych
  • udział w szkoleniach i projektach wewnętrznych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 911955104