2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Dodane 22 maja 2024

Referent w dziale rekrutacji

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Wstawianie ogłoszeń na portalach internetowych,
  • Bieżąca obsługa telefoniczna oraz mailowa,
  • Prowadzenie dokumentacji,
  • Tworzenie raportów oraz zestawień dla działu księgowości
  • Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami,

Nasze wymagania:

  • Dobrej znajomości obsługi komputera (podstawy Excel, Word),
  • Dobrej komunikacji międzyludzkiej,
  • Nie wymagamy doświadczenia,
  • Zaangażowania w pracę i sumienność,
  • Niekaralność.
  • Mile widziana znajomość obsługi e-Recruiter

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Po okresie próbnym zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Praca od poniedziałku do piątku 8-16,

  • Możliwości rozwoju zawodowego w strukturach naszej firmy oraz zdobycie cennego doświadczenia,

  • Gwarantujemy ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 918421719