2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bieszkowice
Dodane 27 maja 2024

Referent/Specjalista ds. Rozliczeń Produkcji - Praca Od Zaraz!

Lokalizacja

Bieszkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma: Interdrex Sp. z o.o.

Lokalizacja: Bieszkowice, okolice Wejherowa

Interdrex Sp. z o.o., renomowany producent stolarki do domków ogrodowych oraz drzwi wewnętrznych marki INTER DOOR, poszukuje Referenta/Specjalisty ds. Rozliczeń Produkcji (możliwość przyuczenia). Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która stawia na jakość oraz precyzję w każdym detalu naszych wyrobów.

Zakres obowiązków:

  • Meldowanie zleceń,

  • Sprawdzanie receptury półwyrobów,

  • Weryfikacja receptur na podstawie bieżącej produkcji,

  • Rozpisywanie planów na poszczególne stanowiska,

  • Rozliczanie materiałowe bieżącej produkcji,

  • Udział w inwentaryzacjach kontrolnych,

  • Zgłaszanie nieprawidłowości w technologii wyrobów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku -mile widziane,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi informatycznych w tym pakietu MS Office,

  • Zdolność analitycznego myślenia,

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i konsekwencja w działaniu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie w zależności od wykonywanej pracy,

  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • Ubezpieczenia grupowe,

  • Dofinansowanie do karty MultiSport,

  • Pomoc w zakwaterowaniu,

  • Autobus pracowniczy na trasie Starzyno - Wierzchucino - Krokowa - Piaśnica - Wejherowo - Bieszkowice,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności,

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Jeśli jesteś osobą, która chce się rozwijać w branży stolarskiej, a może dopiero zaczynać swoją przygodę z tym zawodem, dołącz do naszego zespołu! Wspólnie możemy tworzyć wysokiej jakości produkty, które spełnią oczekiwania naszych klientów.

Dołącz do nas już dziś i zbuduj swoją przyszłość w dynamicznym środowisku produkcyjnym!

Lokalizacja

Bieszkowice,

Pomorskie

Pomorskie, Bieszkowice
ID: 921144342