2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Ropczyce
Dodane 30 kwietnia 2024

Referent ds. logistyki i gospodarki magazynowej

Wynagrodzenie

4 500 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ropczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy producentem pieczywa mrożonego, pieczywa chrupkiego i przekąsek piekarniczych. Są to produkty wysokiej jakości produkowane z zachowaniem tradycyjnej technologii, czemu zawdzięczają swoją jakość. Współpracujemy z wiodącymi sieciami handlowymi w Polsce oraz rozwijamy sprzedaż eksportową. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

REFERENT DS. LOGISTYKI I GOSPODARKI MAGAZYNOWEJ

MIEJSCE PRACY: ROPCZYCE

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie właściwych stanów magazynowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami,

  • Ewidencja zamówień własnych, zakupów i zleceń produkcyjnych w systemach informatycznych;

  • Przygotowanie zestawień i raportów w oparciu o już istniejące arkusze kalkulacyjne;

  • Inne prace biurowe związane z ewidencją magazynową.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Uprawnienia UDT na wózek widłowy (lub chęć wyrobienia).

Lokalizacja

Ropczyce,

Podkarpackie

Podkarpackie, Ropczyce
ID: 899652017