2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Rzeszów
Dodane 26 kwietnia 2024

Referent/ka w Dziale Technicznym - Rzeszów

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie, weryfikacja i porównywanie danych,
  • Kontakt z technikami wykonującymi pracę,
  • Obsługa komputera, poczty elektronicznej, pakiet MS Office,
  • Archiwizacja dokumentów

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Odpowiedzialność, dokładność, punktualność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy, komunikatywność, dokładność, sumienność, dyspozycyjność, samoorganizacja własnej pracy, terminowość, umiejętność logicznego myślenia, kreatywność, spostrzegawczość

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Praca w godzinach 8-16
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Dokładna lokalizacja
Podkarpackie, Rzeszów
ID: 909605962