2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Świętokrzyskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kielce
Dodane 27 maja 2024

Referent ds. technicznych i rozliczeń mediów

Wynagrodzenie

5 200 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Administracja Wspólnot Mieszkaniowych poszukuje kandydata do pracy w pionie administracyjno-eksploatacyjnym przy obsłudze nieruchomości mieszkaniowych.

Ogólny zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej .

  • Prowadzenie książki obiektu budowlanego.

  • Ofertowanie i zlecanie przeglądów technicznych i usług konserwacyjnych na administrowanych obiektach.

  • Rozliczanie właścicieli lokali z kosztów mediów (wody zimnej i ciepłej, centralnego ogrzewania)

Konieczne umiejętności:

  • wskazane wykształcenie techniczne,

  • umiejętność czytania rysunków i dokumentacji technicznej,

  • sprawne posługiwanie się MS Office ze szczególnym uwzględnieniem korespondencji seryjnej

  • logiczne myślenie i rozumienie zagadnień związanych z eksploatacją budynków wielorodzinnych

Prosimy o przesłanie CV.

Praca od zaraz.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 834296152