2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Ropczyce
Dodane 18 kwietnia 2024

Referent ds. rozwoju produktu

Lokalizacja

Ropczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Piekarnia Galicyjska, firma z ponad 30-letnią tradycją, w związku z rozwijającą się produkcją poszukuje pracowników na stanowisko REFERENT DS. ROZWOJU PRODUKTU.

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i dobór dostawców surowców, poszukiwanie nowych rozwiązań na rynku surowców, kontakt z dostawcą oraz negocjacje cenowe;

  • Śledzenie aktualnych trendów technologicznych oraz innowacyjnych rozwiązań branży piekarniczej;

  • Aktywne uczestnictwo i wsparcie w organizacji targów produktowych;

  • Pomoc w realizacji bieżących projektów produktowych;

  • Ocena prób technologicznych, proponowanie zmian recepturowych w celu poprawy jakości produktu i / lub procesu;

  • Wsparcie marketingu produktowego;

  • Prowadzenie rejestrów związanych z ewidencją produktów;

  • Współudział w opracowywaniu dokumentacji produktowej (specyfikacja, wartości odżywcze, etykieta produktu);

  • Współudział w organizowaniu i prowadzeniu prac projektowych i dokumentacyjnych związanych z przetargami produktowymi oraz rozwojem produktów marki własnej;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: spożywcze, medyczne, biologiczne, biotechnologiczne, chemiczne);

  • Samodzielność i inicjatywa w podejmowaniu działań;

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Umiejętność pracy w pakiecie Microsoft Office.

  • Zdolność organizowania czasu pracy i ustalania priorytetów zadań

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Realizacja innowacyjnych projektów produktowych;

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów produktowych;

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.

Lokalizacja

Ropczyce,

Podkarpackie

Podkarpackie, Ropczyce
ID: 912652851