2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Toruń
Dodane 15 kwietnia 2024

Referent ds. rozliczeń i windykacji

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

CashDirector SA to ogólnopolskie innowacyjne biuro rachunkowe z pełnym zakresem obsługi księgowej i kadrowo-płacowej. To uznana na rynku marka i jedno najpopularniejszych tego typu rozwiązań w Polsce, docenione przez Klientów, wyróżnione licznymi nagrodami i certyfikatami. Zaufanie Klientów oraz duże zainteresowanie narzędziami jakie dostarczamy sprzyja ciągłemu rozwojowi naszej firmy. Chcemy, żebyś i Ty miał wpływ na naszą firmę i rozwijał się razem z nami. Aplikuj do nas.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie wyciągów bankowych

  • rozliczanie płatności

  • monitoring stanu należności i obsługa zadłużenia

  • kontakt z klientami Biura

Oczekiwania:

  • doświadczenie w telefonicznym kontakcie z klientem

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • dobra organizacja pracy

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • znajomość programu Enova będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • ciekawą i stabilną pracę w prestiżowej innowacyjnej firmie

  • dobrą atmosferę w miłym, młodym i zgranym zespole

  • pełne wdrożenie

  • umowę o pracę, zlecenie, B2B

  • dodatkowe benefity pozapłacowe

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli RODO

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(RODO)"

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 911883466