2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Dodane 29 maja 2024

Referent ds. Rekrutacji - Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zakres obowiązków:

  • Wystawienia ogłoszeń o pracę na portalach internetowych​
  • Prowadzenie aktywnej rekrutacji na wskazane stanowiska
  • Obsługa telefonu i maila
  • Bieżąca dokumentacja oraz raportowanie dla działu księgowości

Wymagania:

  • Dobrej znajomości obsługi komputera (podstawy Excel, Word)
  • Dobrej komunikacji międzyludzkiej
  • Zaangażowania w pracę i sumienność
  • Niekaralność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Po okresie próbnym zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku, w godz. 8-16
  • Możliwości rozwoju zawodowego w strukturach naszej firmy oraz zdobycie cennego doświadczenia
  • Gwarantujemy ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 918416544