2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Pomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Gdańsk
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Wrzeszcz
Dodane 30 kwietnia 2024

Referent ds. logistycznej obsługi pacjenta

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Referent ds. logistycznej obsługi pacjenta - praca w przychodni medycznej

Zakres obowiązków

  • Przyjmowanie pacjentów placówki medycznej

  • Praca z lekarzem w gabinecie lekarskim

  • Udzielanie podstawowych informacji związanych z usługami medycznymi dostępnymi w placówce

  • Obsługa korespondencji i poczty przychodzącej i wychodzącej

  • Wykonywanie usług związanych z pracą biurową - drukowanie, kserowanie dokumentów, prowadzenie dokumentacji medycznej

  • Odpowiadanie na telefon i kierowanie połączeń do odpowiednich pracowników

  • Informowanie pacjentów o opłatach za usługi medyczne i prowadzenie ewidencji wpłat

  • Zapewnienie, że gabinet lub recepcja są zawsze schludne i czyste

  • Przekazywanie w razie potrzeby informacji i dokumentów między pacjentami a Pracownikami placówki medycznej

  • Współpraca z resztą personelu placówki w celu zapewnienia opieki medycznej pacjentom

Nasze wymagania

  • Umiejętności organizacji pracy oraz zarządzania czasem.

  • umiejętność szybkiego pisania na komputerze.

  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej podstawowym.

  • Wysokiej kultury osobistej, uprzejmości i cierpliwości w kontaktach z pacjentami.

  • Sumienności i dokładności w wykonywaniu obowiązków.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia w firmie będącej liderem branży,

  • pracę w zespole profesjonalistów,

    niezbędne narzędzia pracy,

  • wsparcie ze strony zespołu w sytuacjach problemowych.

O nas

Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS od kilkunastu lat świadczy usługi w zakresie badań diagnostycznych, leczenia i rehabilitacji zaburzeń słuchu, głosu, mowy i równowagi, sprzedaży aparatów słuchowych i implantów słuchowych. Sieć MEDINCUS to 16 placówek w Polsce i 8 filii zagranicznych.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 913879941