2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Lubuskie
  6. Kontrola jakości - Gorzów Wielkopolski
Dodane 17 czerwca 2024

Referent ds. jakości w Witpol Sp. z o.o.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

WITPOL Sp. Z o.o. Firma branży spożywczej w Gorzowie Wlkp. poszukuje na stanowisko: Referent ds. jakości

Kluczowe zadania na powyższym stanowisku dotyczą:

·            Wykonywania analiz sensorycznych i fizykochemicznych;

·            Kontroli procesu technologicznego;

·            Oceny dostaw surowców, opakowań, półproduktów (wyrobów w toku)

·            Uczestniczenie w procesie reklamacji surowców i opakowań

·            Kontroli wyrobów gotowych, półproduktów i surowców pod względem jakościowym i ilościowym.

·            Przechowywania prób odwoławczych wyrobów gotowych

·            Obsługi aparatury kontrolno-pomiarowej i jego konserwacja

·            Prowadzenia zapisów/raportów/ notatek z przeprowadzanych badań i analiz.

·            Kontroli poszczególnych linii technologicznych w zakładzie pod względem stanu czystości i przestrzegania zasad higieny oraz wymogów jakościowych i parametrów technologicznych.

·            Kontroli przestrzegania zasad higieny przez pracowników i kontrola stanu czystości w zakładzie.

·            Prowadzenia odpowiedniej dokumentacji laboratoryjnej/systemowej i służbowej

·            Informowania nadzoru produkcyjnego o stwierdzonych nieprawidłowościach dot. jakości/bezpieczeństwa żywności.

Od kandydatów oczekujemy:

·         Wykształcenie wyższe / średnie, preferowane chemiczne, produkcji spożywczej / technologia żywności

·         Znajomość metod badań laboratoryjnych i zasad pracy  w laboratorium,

·         Dobra obsługa komputera.

·         Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym.

·         Zdolności komunikacyjne/współpraca z innymi działami firmy.

W zamian za Twoją pracę oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w ciągle rozwijającej się firmie, spełniającej wymagania międzynarodowych standardów w sektorze żywności.

·         Przyjazne środowisko pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem.

·         Dofinansowanie do karty MultiSport, Pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

WITPOL Sp. Z o.o. 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Gen. A.E. Fieldorfa-Nila 22 lub mailowo.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 921211549