2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Ursus
Kadry Bartex
Dodane 24 kwietnia 2024

Referent ds. handlu

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. producent i importer w branży alkoholowej zatrudni na stanowisko:

REFERENT DS. HANDLU

 miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,

  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa systemu transakcyjnego,

  • prowadzenie działań związanych z indywidualną obsługa klienta,

  • prowadzenie administracji biura.

Oferty zawierające CV prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Odpowiadamy na wybrane oferty pracy.

Informujemy, że Administratorem danych jest Bartex Bartol spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Paproci, Paproć 111, 64-300 Nowy Tomyśl. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz innych aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 909138489