2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Dąbrowa Górnicza
Dodane 22 maja 2024

referent ds. gastronomii

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

"Nemo-Wodny Świat Dąbrowa Górnicza" Sp. z o.o.

 ( www.nemo-wodnyswiat.pl)

poszukuje pracowników na stanowisko :

Referent ds. Gastronomii

miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

umowa o pracę ( zastępstwo )

Opis stanowiska :

- Prowadzenie gospodarki magazynowej w programie GASTRO SZEF.

- Prowadzenie rozmów i przygotowanie ofert dla klientów indywidualnych oraz firmowych.

- Wyceny imprez

- Obsługa programu GASTRO SZEF oraz GASTRO POS.

- Fakturowanie usług gastronomicznych.

- Zapytania ofertowe.

- Uczestnictwo w spisach z natury oraz rozliczanie inwentaryzacji.

- Przygotowanie sal na imprezy organizowane w „NEMO”.

- Koordynowanie i nadzór imprez organizowanych w „NEMO”.

- Przyjmowanie i wydawanie towarów na poszczególne bazy z Magazynu Głównego.

- Kontrola terminu przydatności towarów przyjmowanych na Magazyn Główny.

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie,

- dyspozycyjność (możliwość pracy na różne zmiany oraz w weekendy),

- dobra znajomość obsługi komputera i pakietu ms office

- książeczka sanepidowska,

- doświadczenie w pracy w gastronomi oraz w kierowaniu zespołem pracowników,

- mile widziana znajomość programu GASTRO POS i GASTRO SZEF oraz znajomość

języka angielskiego

Oferujemy :

- umowę o pracę

- ciekawy i różnorodny zakres obowiązków,

- możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego

- korzystanie z basenu, sauny, siłowni oraz kręgielni na bardzo korzystnych warunkach pracowniczych,

- ubezpieczenie medyczne

Prosimy o wysłanie CV z dopisaną klauzulą:

Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji na potrzeby udziału w procesie rekrutacji w Nemo - Wodny Świat Dabrowa Górnicza Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, al. Róż 1. Dane przetwarzane są przez okres 3 miesięcy po przeprowadzeniu rekrutacji lub do momentu wycofania zgody. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, a w uzasadnionych przypadkach usunięcia, sprzeciwu wobec nieuprawnionego przetwarzania lub ograniczenia przetwarzania. Każdemu przysługuje ponadto prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych na niewłaściwe przetwarzanie jego danych. Dalsze informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się na stronie internetowej www.nemo-wodnyswiat.pl/index.php?page=zasady-ochrony-danych-osobowych.

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 895965863