2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 07 kwietnia 2024

Referent ds. biurowych

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

- wykonywanie prac administracyjno-biurowych,

- ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

- dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów oraz ich archiwizacja,

- organizowanie spotkań, szkoleń oraz wydarzeń firmowych,

- wspieranie organizacyjne kadry menedżerskiej oraz pracowników merytorycznych,

- telefoniczna i mailowa obsługa klientów firmy.

Oferujemy:

- pracę w biurze w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej,

- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00,

- pracę w międzynarodowym środowisku, umożliwiającą codzienną praktyczną naukę języka angielskiego,

- pracę w oparciu o umowę zlecenie,

- możliwość wykazania się w różnorodnych obowiązkach,

- możliwość uczestniczenia w wyjazdach służbowych,

- rozwój zawodowy

Wymagania:

- wykształcenie co najmniej średnie,

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- sprawna obsługa komputera i podstawowych programów biurowych,

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

- samodzielność,

- zaangażowanie i odpowiedzialność,

- komunikatywność i wysoka kultura osobista,

- bardzo dobra organizacja pracy,

- prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 910220279